Вихід з похмілля — справа тонка і серйозне. Часто в Росії вважають за краще позбавлятися від неприємних симптомів прийняттям нової дози алкогольного напою. Іноді це призводить до виникнення похмілля і на наступний день. Спробуйте підійти до вирішення завдання, використовуючи наукові методи.
Інструкція
- Проведіть ентеросорбацію, тобто очистіть себе зсередини. Для цього тримайте вдома таблетки активованого вугілля або препарати «Карболен» і «Поліпефан». 25 г активованого вугілля розмішайте в 100 мл води. Повільно випийте. Приймати їжу можна через півтори години.
- Відновіть електролітичний баланс, для цього вам знадобляться такі таблетки, як «Панангін» або «Аспаркам». Це допоможе відновити такі мінерали, як магній і калій. Похмільний синдром у великій мірі обумовлений саме їх недоліком. 4-5 таблеток подрібніть і випийте, розчинивши в половині склянки теплої кип’яченої води. Полегшення настане приблизно через годину. Пізніше прийміть ще пару таблеток. Не бажаєте вживати медикаменти? З’їжте пару банок морської капусти і тарілку смаженої картоплі. Додайте до них солоні огірки і помідори, а також квашену капусту.
- Відновіть кислотно-лужний баланс. Для цього розчиніть у літрі води 5 — 6 г соди. Або пийте мінеральну воду «Боржомі» і «Єсентуки».
- Позбавтеся від зневоднення. Для того щоб випита вода не просилася назад, пийте її за певною схемою. Перший прийом — 2 склянки води. Після цього відпочиньте 20 хвилин. Потім випийте склянку. І знову 20 хвилин відпочивайте. Третім прийомом — півсклянки води.
- Відновіть дефіцит вітамінів. У будь-якій аптеці продається аскорбінка — вітамін C. Випити відразу потрібно 3 — 4 денні дози. Можете використовувати і полівітаміни.
- Спробуйте виправити порушення нейромедіаторних співвідношень в корі вашого головного мозку. Тобто поправте порушені прийомом алкоголю обмінні процеси. У цьому допомагає вживання гліцину. Якщо його немає, то замініть його звичайним желатином — з’їжте заливне або холодець.
- Додайте в організм білка. Ви витратили на боротьбу з прийнятим спиртним значна його кількість. А білок міститься в м’ясі та рибі. Але не захоплюйтеся копченими продуктами і смаженим м’ясом. Постраждають підшлункова залоза і печінка, а їм і так дісталося.