Як зробити білизну білосніжним

Як зробити білизну білосніжним

Майже кожна господиня задає собі питання, який засіб потрібно використовувати при пранні білизни, щоб воно стало бездоганно чистим і сліпуче білосніжним? Якщо видалити плями допоможе пральний порошок, то для отримання кипенно-білого кольору речей можна використовувати різні методи і засоби.

Інструкція

  1. У гонитві за білосніжним кольором речей можна використовувати старий «бабусин» спосіб — кип’ятіння. Для цього поставте велике відро з водою на плиту (якщо плита зі склокераміки, дотримуйтесь вагове навантаження на плиту). Розчиніть у відрі порошок для ручного прання і покладіть посіріле білизну. Кип’ятіть 30-40 хвилин, періодично помішуючи білизну. Трохи остигле білизна покладіть в пральну машинку, прополощіть і відіжміть в ній речі. Такий спосіб підходить тільки для білих речей з натуральних тканин. Зазвичай це постільна білизна, дитяче нижня білизна, кухонні рушники.
  2. Більш щадним способом є замочування білизни перед пранням. Для цього на 12 л води покладіть 8 столових ложок повареної солі, 50 г прального порошку, 3 л 3%-ного перекису водню і 20 мл перекису водню. Замочіть речі в теплій воді на 4 години в цьому розчині. Потім ретельно прополощіть. Таке замочування поверне білизну речей з вовни та шовку.
  3. Для відбілювання речей з гіпюрової тканини і тюля покладіть в таз з водою 2 столові ложки перекису водню і 1 столову ложку нашатирного спирту. Замочіть на 30 хвилин, а потім прополощіть.
  4. Одним з простих способів повернути речей білосніжність є використання відбілювача. При пранні в пральній машині до звичайного порошку додайте порошковий відбілювач або підсилювач прального порошку. Якщо ви купили відбілювач в рідкому вигляді, додайте його у відділення для попереднього прання. Уважно прочитайте інструкцію із застосування даного засобу, на ній зазначені для якого типу тканини використовується даний відбілювач, температурний режим, при якому він застосовується і дозування.

Корисні поради

Обов’язково стирайте білі речі окремо від світлих, а бавовняне і лляне білизна окремо від синтетичного і шовкового. У цьому випадку після прання білі речі не посереют.