Багато жінок мріють про дитину. Серед них є й такі, які мріють про близнюків або двійні. Звичайно, один в тебе буде дитина чи два — це, певною мірою, лотерея. Але, останнім часом, завдяки розвитку медицини і фармакології, шанси витягнути «виграшний квиток» значно підвищуються. Деякі пари навіть свідомо йдуть на це.
Вам знадобиться
Грамотний лікар, гроші і віра в удачу
Інструкція
- Для початку варто розібратися в термінології. Двійнята бувають різними. Однояйцевих двійнят (ту, яка розвивається з однієї яйцеклітини) неможливо спланувати. Та й хоч якось вплинути на народження таких близнюків не можна. Тому зосередимося на різнояйцевих двійні. Відразу скажемо, що спланувати не можна і її. Але можна стимулювати народження близнюків, підвищуючи шанси на багатоплідної вагітність.
- Тому робимо крок другий і вибираємо з двох варіантів:
1. Штучне запліднення. Як правило, лікарі підсаджують декілька запліднених яйцеклітин для підвищення шансів на щасливий кінець. І якщо благополучно приживаються відразу кілька кліток, починається розвиток багатоплідної вагітності.
2. Гормональне стимулювання. Існує ряд гормональних препаратів, які стимулюють овуляцію. При прийомі цих препаратів дозріває відразу кілька яйцеклітин, що і може призвести до багатоплідної вагітності. - Вивчивши всі можливості і зробивши свій вибір, переходимо до наступного кроку в досягненні своєї мети. Знайдіть хорошого лікаря, з яким ви зможете обговорити цю проблему. Вислухайте його компетентну думку і прийміть усвідомлене рішення про подальші свої дії.
Зверніть увагу
При виборі лікаря треба бути дуже уважною і обережною. Йдеться, насамперед, про ваше здоров’я. Тому, якщо лікар гарантує вам 100% результат — задумайтеся, наскільки компетентний фахівець перед вами. І вже тим більше, не призначайте гормональні препарати собі самостійно. Це може призвести до важких наслідків для вашого здоров’я.
Корисні поради
Зважте всі за і проти, приймаючи таке рішення. Багатоплідні вагітності виношувати складніше, ніж одноплідні (збільшується ризик родових травм та внутрішньоутробних патологій).