Як зробити перестановку в кімнаті

Як зробити перестановку в кімнаті

Якщо ви вирішили провести зміни в будинку, це не означає, що потрібно приступати до всеосяжного ремонту. Іноді для внесення новизни в інтер’єр кімнати досить зробити лише перестановку. Це не потребуватиме фінансових витрат, а результат дасть про себе знати відразу ж після проведення змін у взаємному розташуванні предметів меблів і інтер’єру.

Інструкція

  1. Складіть план перестановки і намітьте найбільш відповідний час для її здійснення. Якщо ви живете один, вам, можливо, знадобиться помічник. Найкраще перетягування меблів залишити на вихідні дні, а якщо ви все ж не плануєте жертвувати днями відпочинку, то підійдуть вечора четверга і п’ятниці.
  2. Візьміть чистий аркуш паперу і накидайте на ньому план кімнати. Вам знадобиться два примірники плану (вид зверху). На першому зобразите нинішню розстановку меблів та інших предметів. Другий знадобиться для зображення ваших задумів по перестановці.
  3. Проведіть обміри предметів меблів — довжини, ширини, а в деяких випадках і висоти. З листа паперу виготовте зменшені плоскі копії предметів інтер’єру в масштабі, наприклад, 1:20. Надпишіть елементи, щоб не переплутати. Переставляючи такі плоскі зображення на чистому аркуші зі схемою приміщення, ви можете побудувати ідеальний образ кімнати після перестановки. Не забудьте на схематичному зображенні кімнати вказати місця розташування дверей, вікон, опалювальних батарей, вимикачів і розеток.
  4. Якщо в цьому є необхідність, великі предмети меблів розберіть повністю або частково. У цьому випадку вам не доведеться мучитися з перетягуванням важких предметів. Одночасно проведіть ревізію речей, намагаючись позбавитися від мотлоху, яким давно не користуєтеся.
  5. Приступайте безпосередньо до перестановки. Спочатку перемістіть на нові місця найбільш великі предмети. Щоб не пошкодити підлогове покриття, підкладіть під перетягувати меблі килимок або старе покривало. Оскільки ви заздалегідь виконали перестановку на кресленні, розстановка меблів не складе труднощів, особливо якщо вам вдалося залучити до роботи працьовитого помічника.
  6. Останній етап перестановки — наведення порядку. Звільніть кімнату від скопилася за меблями пилу, при необхідності підклейте відійшли обої, подкрасьте ті предмети, які цього вимагають. Одним словом, наведіть в кімнаті лоск. Тепер настав час розвалитися в кріслі з чашкою ароматної кави, окинути поглядом приміщення і насолодитися результатами своєї творчості.