Дуже багато хто хотів би мати тонку талію і хороший прес. Але для здійснення бажань їм заважає поширена думка про те, що на тренування йде велика кількість часу і сил. І тому ця мрія так довго відкладається, ризикуючи ніколи не збутися. А деякі, навпаки, сміливо рвуться до своєї мети, починають посилено тренуватися, відчувають втому і біль у м’язах, втрачають бажання і швидко розчаровуються в результаті. Мабуть, тут теж є свої таємниці. Так як же зробити живіт плоским?
Інструкція
- Секрети плоского живота насправді складаються не тільки з одних вправ, які можна знайти де завгодно. Перше, що необхідно зробити, щоб позбутися свого обридлого розжирілого животика — мотивуйте себе! Тобто роздягніться, встаньте перед дзеркалом, критично огляньте себе і скажіть: що б хотіли змінити. Але це ще пів справи. Дістаньте з шафи улюблені брюки або спідницю, які могли вільно одягнути раніше, а зараз через круглого черевця тільки можете мріяти про це. Це буде стимул! А так само виберіть у глянцевому журналі або в інтернеті фото ідеальної фігури і повісьте його на чільне місце. Тепер є мета, до якої можна рухатися.
- Щоб придбати плоский живіт, одночасно з початком щоденного комплексу вправ збалансуйте своє харчування, щоб позбутися зайвих жирових відкладень на ньому. Для цього вживайте в їжу більше овочів та зернових продуктів. Вони відмінно стимулюють травлення. Їжте їжу, багату ензимами: ананаси, папайю, фенхель, виноград, а так само помідори і полуницю. Вони піклуються про стрункість фігури, зміцнюючи сполучну тканину м’язів. Пийте зелений чай для розщеплення жирів після їди. 2-4 разів на місяць влаштовуйте собі розвантажувальні дні, в які пийте тільки кисляк (2л) і мінеральну воду без газу (1,5 л).
- Тепер знайте, що своєму пресу треба приділяти як мінімум 4-5 днів на тиждень по 3-5 хвилин на день. Перший результат помітите вже через місяць, а через три місяці вже станете володарем міцного преса. Для тренувань не потрібно ніяких спеціальних пристосувань, крім власного тіла. Вправи для плоского живота з метою найбільшої ефективності повинні будуватися наступним чином. Один день тренуйте нижню частину черевного преса. Другий день вправляйте косі м’язи живота. На третій день напружуйте тільки верхню частину черевного преса. Ця система не дозволить, щоб вправи набридали.
- Перш ніж приступити до вправ, враховуйте, що спочатку організм буде чинити опір. Будьте готові, що нетреновані м’язи живота будуть боліти. Це нормально, оскільки означає, що м’язи розвиваються. Поступово в ході тренувань біль піде. Головне — це не переборщити і не перетренуватися. Для цього враховуйте всі фактори: не займайтеся після їжі, напруженої фізичної роботи, при нестачі сну, при неповноцінному харчуванні або після нервових потрясінь і перенесених захворювань.
- Перед початком кожного комплексу вправ розігрійте м’язи — походіть, побігайте, покрутіть стегнами, потанцюйте або протягом 15 хв прийміть теплу ванну. Кожне з 4-6 вправ виконуйте по 15-20 разів. Робіть перерву між вправами — 1 хв. Коли організм звикне до такого навантаження, то кількість повторів вправ збільште до 2-3 разів, а паузи між ними зменшіть до 15 сек. Після кожного комплексу гімнастики на черевний прес зробіть вправи на розтяжку цих м’язів — нахили вперед і в сторони. Це забезпечить гарне формування плоского живота.
Зверніть увагу
При захворюваннях хребта і серцево-судинної системи необхідно проконсультуватися з лікарем.
Корисні поради
Чим молодший організм, тим швидше можна домогтися результатів.