Пейнтбол — це гра, що дозволяє імітувати справжні бойові дії з використанням зброї. Правда, зброю в пейнтболі стріляє не кулями, а желатинові кульки з фарбою, тому, звичайно, гравців «вбивають» не назовсім, а просто мітять пострілами. Однак, як і всякий бій, пейнтбол вимагає певних навичок у стрільбі, знання тактики наступу і оборони.
Вам знадобиться
фабричний маркер, балон для повітря і фідер для куль
Інструкція
- Визначте маркер якого типу ви будете робити. Пейнтбольні маркери бувають помпові, напівавтомати і автомати. Помпові маркери зводяться руками шляхом перекручування затвора. Це найпростіший помповий пістолет, він має заряд на декілька кульок, зазвичай 10-15 шт. Однак такий маркер має свої переваги, він ефектний і дозволяє набити руку новачкам. Крім того, існують спеціальні ігри, які проводяться тільки із застосуванням помпових маркерів.
- Напівавтоматичні маркери використовують ударник, щоб відкрити газовий клапан, який посилає кульку в стовбур. Для пострілу необхідно натиснути на курок. Одне натискання — один постріл. Такі моделі недорогі, але малоефективні.
Автоматичні маркери дозволяють робити кілька пострілів при одному натисканні курка. З’явилися і електронні моделі автоматичних маркерів, що дозволяють регулювати частоту пострілів у певну кількість часу. - Щоб зібрати маркер, необхідно мати фабричний маркер, балон для повітря і фідер для куль. Фідер для куль прикрутіть до маркера зверху до механізму подачі кульок у ствол. Балон для повітря прикрутіть в нижній частині маркера до штуцера.
- Натискання курка відкриває клапан газового балона, який випускає газ, засилаючи желатиновий кулька в отвір ствола і виштовхуючи його назовні.
Сучасні маркери пройшли численні модернізації, а кожен учасник гри в пейнтбол зазвичай придумує для своєї зброї все нові удосконалення і «навороти».
Зверніть увагу
Пейнтбол прийшов до Росії в 90-і роки минулого століття разом з необхідним для гри спорядженням. Тому вся зброя для гри, яке називається пейнтбольними маркерами, також поставляється з-за кордону.