Як зробити самому намисто з бісеру

Як зробити самому намисто з бісеру

В даний час бісероплетіння набуває все більшої популярності. Умільці раді запропонувати жінкам унікальні і цікаві по своєму виконанню вироби. Сьогодні особливо затребувані на ринку намисто ручної роботи з бісеру. Їх створення вимагає від умільці великої уваги і прагнення створити прекрасне і бездоганне виріб.

Вам знадобиться

Намистини
Нитка
Ножиці
Замочок

Інструкція

  1. Виберіть з усього розмаїття необхідний матеріал для створення прикраси. Для створення бус з бісеру потрібні намистини різних розмірів, кольорів і матеріалів. Можна почати робити намисто з пластмасових намистин, які не надто дорогі, але досить яскраві та різнобарвні. Згодом, коли досвід створення бус буде вже придбаний, можна створювати вироби зі стеклярусу, напівдорогоцінного каміння і бісеру ручної роботи.
  2. Придбайте нитку-основу для прикраси. Для створення бус потрібно нитка або волосінь. Можна використовувати капрон або лавсан, які відрізняються гнучкістю і міцністю. Застосовують умільці для виготовлення бус і металеву дріт. Вона відмінно тримає форму і її можна використовувати для створення кольє.
  3. Підготуйте супутні матеріали. У бісероплетіння важливо мати під рукою лоток або дошку для бісеру та ножиці або плоскогубці для перерізання нитки. Досвідчені майстрині також рекомендують скористатися кількома дрібними баночками і шорсткою серветкою для зручності роботи.
  4. Придбайте замок для бус. Це можуть бути і замки-магнітики, і гвинтові замки, і замки — карабіни. Вибір замків для бус сьогодні не обмежується металевою продукцією — можна вибрати замки з благородних металів, пластмаси і навіть дерева.
  5. Приступайте до створення бус. Коли всі інструменти підготовлені, можна перейти до нанизування бісеру на нитку. Для цього нитка складається навпіл і нанизується Перша центральна намистина. Далі можна створювати малюнок з різнокольорових бісерин, які будуть нанизуватися в однаковій послідовності з двох кінців нитки.
  6. Прикріпіть застібку до бусам. Якщо намиста будуть одягатися через голову, нитки зав’язуються тугим вузлом, їх кінці обрізаються. Якщо ж намисто на увазі наявність застібки, то одна її частина кріпиться на кінці лівої нитки, а інша — на кінці правої. Вільні кінчики нитки відрізаються так, щоб самій нитки на готовому виробі не було видно.