При бажанні самому зібрати «зброя» століть, яким предки багатьох країн і поколінь завойовували нові землі і захищали свої будинки, вам буде потрібно чимало терпіння, якісний матеріал для побудови та безліч запасних деталей, якщо ви хочете, щоб він виглядав максимально достойно.
Інструкція
- Визначтеся з розмірами і характеристиками арбалета. Залежно від поставлених вами цілей ви можете зробити легкий і компактний арбалет з можливістю стріляти кілька разів без перезарядки або спорудити великий наступальний арбалет, здатний пробивати товсті сталеві пластини. Якщо створюваний вами арбалет не передбачає можливість стрільби, а створюється вами в декоративних цілях, ви витратите менше часу і сил.
- Вирушайте в будівельний універмаг. На жаль спеціалізованих магазинів подібної тематики занадто мало, щоб спробувати його знайти і купити все необхідне там. Це буде коштувати надто дорого, та й не обов’язково. Для натяжної механізму вам необхідно дерево або пластик з високими деформаційними і відновними здібностями, в іншому матеріал повинен бути як можна більш міцним і зокрема красивим. Червоне дерево для обробки ідеально підійде для арбалета-якого розміру. Якщо болти (стріли) ви теж будете робити самостійно, виберіть, якого типу будуть наконечники.
- Будьте обережні при збірці. Краще всього мати спеціальну захисну маску, яка вбереже вас від непотрібних ушкоджень. Якщо у вас виникають проблеми з пошуками креслень — зверніться на спеціалізовані форуми, на них завжди знайдеться людина, яка допоможе і знайти схему і розібратися з нею.
- Не забувайте, що арбалет — це серйозна зброя. Воно прекрасно підходить для полювання і легко може покалічити людину. Слідкуйте за тим, щоб діти не мали до нього доступу, а болти надійно заховані.