Як зробити, щоб одяг села

Як зробити, щоб одяг села

Після довгих виснажливих дієт та фізичних вправ ви, нарешті, придбали ідеальну фігуру. Настав час переглянути гардероб. Звичайно, приємно купувати нові стильні речі, але що робити з улюбленим светром і новим сарафаном, які тепер виявилися більшими?

Інструкція

  1. Не поспішайте їх викидати, деякі речі можна зменшити в домашніх умовах. Для цього необхідно знати склад тканини вироби і мати вдома звичайну пральну машину.
  2. Бавовняні вироби сідають найлегше. Якщо до цього ви не стирали свій бавовняний сарафан в машині — сміливо завантажуйте його в барабан. Виставляйте температуру гарячої води 60 градусів, обов’язково додайте пральний порошок, який зберігає колір, щоб річ не злиняла. Після прання застосуйте звичайний режим віджимання, а також використовуйте машинну сушку. Все, залишилося тільки пропрасувати і можна сміливо приміряти сарафан — тепер він буде вам в самий раз.
  3. Більш швидкий спосіб зменшення нової бавовняної речі — пропрасувати її за допомогою праски з парою. Ретельно розгладжуйте кожен сантиметр тканини. Так вона сяде значно швидше.
  4. Вовняні речі теж легко зробити менше. Простягається в гарячій воді і прополощіть у прохолодній. Машинкою в цьому випадку краще не користуватися, тому що можливі різні несподіванки і замість зменшення речі на один-два розміри, ви можете отримати светр, який виявиться малий навіть дитині. Тому стирайте руками, а після прання розкладіть річ для просихання на м’який махровий рушник.
  5. Джинсовий одяг теж досить добре сідає. Простягаєте джинси в теплій воді, не варто виставляти занадто високу температуру, інакше ви втратите первинний колір речі. Машинна сушка теж ідеально підходить для зменшення одягу з джинсової тканини.
  6. А ось одяг із шовку не завантажуйте в машину, така прання зашкодить тонкі ніжні волокна. Щоб підігнати шовковий топ або плаття за розміром, виперіть його в теплій воді вручну. Ні в якому разі не використовуйте машинну сушку — такі речі сушіть на сонці або в провітрюваному приміщенні.
  7. Кофтинки з поліестеру для зменшення розміру стирайте в холодній воді, а для сушіння скористайтесь сушильної машиною. Точно так само чиніть їм і з нейлоновими речами.
  8. Якщо ваші улюблені речі виконані з спандекса, лайкри або акрилу, то зменшити на пару розмірів за допомогою прання вам їх не вдасться. У цьому випадку доведеться або звернутися до майстра, щоб звузити ці речі або просто розпрощатися з ними, подарувавши їх мамі або старшої сестри.