Як зробити запис у трудовій книжці про переведення

Як зробити запис у трудовій книжці про переведення

Переведення працівника з однієї посади на іншу, між підрозділами, а деколи і в іншу місцевість — повсякденна рутина в діяльності багатьох організацій. Документальне оформлення цієї процедури нескладно, але вимагає точності формулювань.

Вам знадобиться

- Трудова книжка;
- Авторучка;
- Номер і дата виходу наказу про переведення.

Інструкція

  1. У більшості випадків перекладу передує відповідна усна домовленість із керівництвом.

    Ініціатором таких змін може бути сам працівник. У цьому випадку він пише на ім’я керівника заяву з зазначенням посад та прізвищ з ініціалами керівника організації з згадуванням її назви і своєї і посаду, а при необхідності структурний підрозділ, куди хотів би перейти.

    Якщо ж ініціатива виходить від роботодавця, співробітник розписується про отримання письмового повідомлення, потім у письмовій же формі дає згоду на переклад.
  2. На підставі будь-якого з цих документів готується наказ про переведення. У ньому відбиваються прізвище, ім’я та по батькові працівника, посада, нова позиція, на яку він переводиться, та дата, коли він повинен приступити до своїх обов’язків в новій якості. Якщо переказ здійснюється між підрозділами організації, вказуються і те, де працює працівник, і куди він переводиться.

    Наказом присвоюється номер, на ньому ставиться дата. Готовий документ засвідчується підписом керівника організації або виконуючого його обов’язки і печаткою.
  3. Коли наказ готовий, до трудової книжки працівника вноситься відповідний запис. Номер та дата зазначаються у загальноприйнятому форматі, датується відмітка днем, з якого працівник вступає в нову посаду (ця дата може не співпадати з днем ​​видання наказу: той, як правило, виходить раніше).

    У записі про переведення вказуються нова посада працівника і, якщо він переходить в інший підрозділ — найменування того, де йому відтепер належить працювати.

    Завіряти запис підписом відповідальної особи та печаткою організації не треба.