Латина — це рух, швидкість, пристрасть, емоції. Головна мета сукні для такого танцю — підкреслити динаміку рухів. Показати яскравий і неординарний стиль. Партнерка від латини чекає не тільки краси сукні, а й зручності в русі.
Інструкція
- Якщо вам необхідно зробити костюм для латини, підберіть топ і коротку спідницю. На спідницю фрагментарно, ззаду або з боків настрочити волани або бахрому, можна те й інше. Бахрому на спідницю настрачівайте ярусами горизонтально або по діагоналі. Можна скомбінувати бахрому різних кольорів, довжини і фактур.
- Якщо ви вирішили оформити спідницю воланами, то виміряйте край виробу, до якого будете пришивати волан. Запишіть отриманий результат. Ця довжина дорівнюватиме довжині окружності внутрішнього кола волана.
- Зробіть розрахунок: довжина краю вашої спідниці: 6,28 = радіус кола. Накресліть коло з отриманим радіусом. Накресліть Другий зовнішній круг з цього ж центру кола. Його радіус додайте на стільки, яку ширину волана ви хочете зробити. Виріжете контури кіл. Розріжте деталь від зовнішньої окружності до внутрішньої.
- Якщо край спідниці, до якого ви будете підшивати волан, виявиться довгим, то внутрішнє коло накресліть меншого радіусу. З цієї викрійці розкроїти кілька воланів і зшийте їх разом. Так ви зможете отримати волан необхідної вам довжини.
- Волан пришийте по внутрішньому зрізу. Щоб отримати більше хвиль, зробіть якомога менше радіус внутрішнього кола.
Можна звузити волан до одного кінця, тоді він матиме внутрішній Спіралевидний зріз. - Не забудьте при викроювання зробити надбавку на шов — 1 см, але не більше, інакше ви отримаєте небажані складки. При розкрої стежте за розташуванням часткової нитки. Якщо вам необхідно заощадити тканину, то розкроюють волани у вигляді равлика.
- Якщо ви будете пришивати волани один над іншим, то внутрішні зрізи обов’язково обмітайте. Волани покладіть обличчям до обличчя з виробом і прострочіть, припуски надсекіте кілька разів. Заутюжьте волан вниз.
Зверніть увагу
Плаття для латини короткі і відкриті, з різноманітною обробкою. Їх прикрашають бахромою, оборками, воланами, пір’ям, всім, що допомагає посилити рух і представити танцівницю у вигідному світлі.