Розіграти можна кого завгодно — своїх родичів, друзів, однокласників, товаришів по службі, просто знайомих. І в День Сміху — 1 Квітня, і в інші дні. Треба лише постаратися, щоб розіграш вийшов смішним і незлостивим. Не можна допускати, щоб людина, яку обрали жертвою, сильно злякався чи відчув себе ображеним.
Інструкція
- «А де Вася?» Цей розіграш підійде під час застілля, коли люди трохи розслабилися. Тоді одному з учасників слід, не привертаючи до себе уваги, піти в іншу кімнату або на кухню, і почати надзвонювати жертві з інтервалом у дві — три хвилини: «-Алло, це Вася? Як не Вася, це ж його телефон? А де ж Вася? А коли він прийде? »І так далі. Зрештою, коли жертва розіграшу вже готова закипіти від роздратування, слід повернутися і з посмішкою звернутися до нього: «Алло, це Вася! Мене хтось шукав? »Зрозуміло, на роль жертви слід підібрати спокійного, добродушного людини, з розвиненим почуттям гумору.
- «Я вгадаю твої думки!» Жертві розіграшу пропонують задумати три будь-які послідовні цифри від 1 до 9, записати їх на папері, потім подумки скласти і повідомити суму. Після чого людина, «вгадують думки», кілька секунд напружено вдивляється в його очі, і урочистим голосом називає ті цифри, які й справді були загаданий. Присутні гучним хором вимагають показати їм папір із записаними цифрами і аплодують «телепати», захоплюючись його здібностями. Тут слід підібрати жертву з числа тих, хто не дуже-то розбирається в математиці. Справа в тому, що, подумки розділивши названу йому суму на три, «телепат» отримає середнє число з загаданих. Залишається лише назвати його, а також попереднє і наступне.
- «Ви нічого не втратили?» До жертві підходить «чарівник», який кілька разів проводить руками по його тілу, вимовляючи при цьому таємничі заклинання. Потім пропонує перевірити, чи не пропала чи є в людини якась річ. Той сумлінно перевіряє всі кишені, після чого хитає головою: нічого не пропало. Тоді «чарівник» з переможним сміхом лізе собі за пазуху і виймає звідти труси.
- Придумуючи жарт, подумайте, як відреагує на неї людина, до якої вона звернена. Ні в якому разі не принижуйте людини, не виставляйте його на посміховисько.
Зверніть увагу
Навіть всесвітньо відомі люди охоче розігрували інших. Причому, розіграші могли бути досить гострими, їдкими. Наприклад, знаменитий фізик Д.Л. Ландау якось відправив одному колезі — Спесивцев і хвалько — повідомлення, ніби йому вирішили присудити Нобелівську премію. «Оргкомітет» попросив до 1-го квітня представити вченій раді їх ВУЗу всі роботи «лауреата», видрукувані на машинці, в чотирьох примірниках. «Лауреат», очманівши і остаточно зарозумілим від такої честі, виконав цю титанічну роботу. А на вченій раді він почув: «З першим квітня вас! Невже ви всерйоз повірили, що за таку нісенітницю можна дати Нобелівську премію! «